48. Aukcja Dzieł Sztuki
WYSZKOWSKI
LOT 28 | ID: 048028 |
WYSZKOWSKI BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Łódź na wzburzonym Bałtyku (1936) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55 x 84,5 cm 66,5 x 96 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "Wyszkowski 1936. | HEL" | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 4400 zł |