48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

WYSZKOWSKI

WYSZKOWSKI
LOT 28
ID: 048028

WYSZKOWSKI BIOGRAFIA

Tytuł:Łódź na wzburzonym Bałtyku (1936)
Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 84,5 cm
66,5 x 96 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "Wyszkowski 1936. | HEL"
Cena wywoławcza:2400 zł
Cena uzyskana:4400 zł