48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

BALK Zygmunt i POLITYŃSKI Karol

LOT 68
ID: 048068

BALK Zygmunt i POLITYŃSKI Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Sala z widokiem na Pizę (1918)
Technika:akwarela, gwasz, karton
Wymiary:31,5 x 44,5 cm
36,5 x 49,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Z Balk i Karol Polityński | 1918"
Opisany p.d.: "M[nieczytelne] | Projekt sali z widokiem na Pise"
Widoczne zabrudzenie malatury.