48. Aukcja Dzieł Sztuki
LACHUR Zdzisław
LOT 105 | ID: 048105 |
LACHUR Zdzisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Chrystus (1990) |
| Technika: | technika własna, płyta |
| Wymiary: | 47,5 x 37,5 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Z. LACHUR 90" Lokalnie, przy krawędziach obrazu, widoczne ubytki malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 1800 zł |