48. Aukcja Dzieł Sztuki

19 sierpnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

LACHUR Zdzisław

LACHUR Zdzisław
LOT 105
ID: 048105

LACHUR Zdzisław BIOGRAFIA

Tytuł:Chrystus (1990)
Technika:technika własna, płyta
Wymiary:47,5 x 37,5 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Z. LACHUR 90"
Lokalnie, przy krawędziach obrazu, widoczne ubytki malatury.
Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:1800 zł