SALABURSKI Zdzisław

SALABURSKI Zdzisław
LOT 104
ID: 048104

SALABURSKI Zdzisław BIOGRAFIA

Tytuł:Kompozycja (1978)
Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 100 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "Z. Salaburski 78"
Opisany na odwrocie: "Z. Salaburski | 1978 | Warszawa"