49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
DZIERZENCKI Eugeniusz
LOT 76 | ID: 049076 |
DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rybak przy łodziach |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 43,5 x 58 cm (z oprawą) |
| Sygnowany śr.d.: "E Dzierzencki" | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |