49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
DZIERZENCKI Eugeniusz
LOT 78 | ID: 049078 |
DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Łódź rybacka przy brzegu |
| Technika: | olej, karton |
| Wymiary: | 23,3 x 31 cm (w świetle passe-partout) 37,5 x 45 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "E Dzierzencki" | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |