49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

DZIERZENCKI Eugeniusz

DZIERZENCKI Eugeniusz
LOT 78
ID: 049078

DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Łódź rybacka przy brzegu
Technika:olej, karton
Wymiary:23,3 x 31 cm (w świetle passe-partout)
37,5 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "E Dzierzencki"
Cena wywoławcza:2800 zł
Cena uzyskana:4200 zł