49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
SYPNIEWSKI Feliks
LOT 32 | ID: 049032 |
SYPNIEWSKI Feliks BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | August III Sas |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 25 x 23 cm 28,5 x 25,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.śr.: "F.S." Opisany p.g.: "August | III" Na odwrocie dwa ołówkowe szkice dwóch postaci. Opisany na odwrocie obcą ręką: "autentyczny szkic Feliksa Sypniewskiego | w. m. warszawskim [?] | St. Fabijański" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |