49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

DANISZEWSKI Franciszek

DANISZEWSKI Franciszek
LOT 11
ID: 049011

DANISZEWSKI Franciszek BIOGRAFIA

Tytuł:Nauka chodzenia - rodzina artysty w atelier (1890)
Technika:olej, płótno
Wymiary:80,5 x 121 cm
116 x 157 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "J. F. Daniszewski | w Krakowie | 1890"
Lokalnie widoczne drobne ubytki malatury oraz niewielkie uszkodzenie płótna śr.g. (w partii włosów Bachusa na gobelinie).
Cena wywoławcza:25000 zł
Cena uzyskana:30000 zł