49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
DANISZEWSKI Franciszek
LOT 11 | ID: 049011 |
DANISZEWSKI Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nauka chodzenia - rodzina artysty w atelier (1890) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 80,5 x 121 cm 116 x 157 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "J. F. Daniszewski | w Krakowie | 1890" Lokalnie widoczne drobne ubytki malatury oraz niewielkie uszkodzenie płótna śr.g. (w partii włosów Bachusa na gobelinie). | |
| Cena wywoławcza: | 25000 zł |
| Cena uzyskana: | 30000 zł |