49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
MAŚLUSZCZAK Franciszek
LOT 106 | ID: 049106 |
MAŚLUSZCZAK Franciszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Patrząca (1994) |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 24 x 18,5 cm 38 x 32 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "F.M. 1994." Opisany na odwrocie: "PATRZĄCA | 1994." Opisany na blejtramie: "Franciszek | Maśluszczak | ACRYLIC | 24 x 18 cm" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |