49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

MAŚLUSZCZAK Franciszek

MAŚLUSZCZAK Franciszek
LOT 106
ID: 049106

MAŚLUSZCZAK Franciszek BIOGRAFIA

Tytuł:Patrząca (1994)
Technika:akryl, płótno
Wymiary:24 x 18,5 cm
38 x 32 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "F.M. 1994."
Opisany na odwrocie: "PATRZĄCA | 1994."
Opisany na blejtramie: "Franciszek | Maśluszczak | ACRYLIC | 24 x 18 cm"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:5500 zł