49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
CZWARTOS Ignacy
LOT 112 | ID: 049112 |
CZWARTOS Ignacy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bez tytułu (1998) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 40 x 55 cm |
| Sygnowany i datowany na odwrocie: "IGNACY CZWARTOS | 1998 | ROK" | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |