49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

KOSSAK Jerzy (pracownia)

KOSSAK Jerzy (pracownia)
LOT 27
ID: 049027

KOSSAK Jerzy (pracownia) BIOGRAFIA

Tytuł:Atak wilków na sanie (1942)
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
47,5 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1942"
Cena wywoławcza:8500 zł
Cena uzyskana:16000 zł