49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

ŻELECHOWSKI Kasper

ŻELECHOWSKI Kasper
LOT 50
ID: 049050

ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA

Tytuł:Dziewczyna w stroju krakowskim (1926)
Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:64,5 x 49,5 cm
76 x 61,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "1926 KŻelechowski"
Cena wywoławcza:2800 zł
Cena uzyskana:2800 zł