49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
ŻELECHOWSKI Kasper
LOT 50 | ID: 049050 |
ŻELECHOWSKI Kasper BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziewczyna w stroju krakowskim (1926) |
| Technika: | pastel, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 64,5 x 49,5 cm 76 x 61,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "1926 KŻelechowski" Na odwrocie pieczęć krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |