49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

POCHWALSKI Kazimierz

POCHWALSKI Kazimierz
LOT 21
ID: 049021

POCHWALSKI Kazimierz BIOGRAFIA

Tytuł:Krakowiak z Bronowic (1924)
Technika:olej, tektura
Wymiary:53 x 47 cm
64 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "Kaz. Pochwalski | 1924." [sygnatura częściowo uszkodzona]
Lokalnie, przy krawędziach, widoczne ubytki malatury.
Cena wywoławcza:8000 zł
Cena uzyskana:11000 zł