49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
POCHWALSKI Kazimierz
LOT 21 | ID: 049021 |
POCHWALSKI Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krakowiak z Bronowic (1924) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 53 x 47 cm 64 x 58,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.g.: "Kaz. Pochwalski | 1924." [sygnatura częściowo uszkodzona] Lokalnie, przy krawędziach, widoczne ubytki malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 8000 zł |
| Cena uzyskana: | 11000 zł |