49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
WĄSOWICZ Kazimierz
LOT 63 | ID: 049063 |
WĄSOWICZ Kazimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż górski - Tatry |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 65 x 87 cm 72,5 x 94 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d. monogramem "KW" Na odwrocie metka z opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |