49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
KOSIŃSKI Kajetan
LOT 53 | ID: 049053 |
KOSIŃSKI Kajetan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Atak wilków |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 40,3 x 50,5 cm 54 x 64 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "K. Kosiński" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1600 zł |