49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik
LOT 64
ID: 049064

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż górski (1951)
Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 60 cm
48 x 68 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 51"
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł