49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LESZKO Ludwik
LOT 64 | ID: 049064 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż górski (1951) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 40 x 60 cm 48 x 68 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 51" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |