49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
STAŃKO Michał
LOT 58 | ID: 049058 |
STAŃKO Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na hali tatrzańskiej |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 44,5 x 60 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Stańko" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3000 zł |