49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

STAŃKO Michał

STAŃKO Michał
LOT 60
ID: 049060

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Letni dzień w Tatrach
Technika:olej, karton naklejony na płótno
Wymiary:25 x 35 cm
31,5 x 41,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Stańko"
Lokalnie widoczne załamania kartonu i niewielkie spękania malatury.
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł