49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
STAŃKO Michał
LOT 60 | ID: 049060 |
STAŃKO Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Letni dzień w Tatrach |
| Technika: | olej, karton naklejony na płótno |
| Wymiary: | 25 x 35 cm 31,5 x 41,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Stańko" Lokalnie widoczne załamania kartonu i niewielkie spękania malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |