49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 68 | ID: 049068 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kulig - pędzące trójki |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 63,5 x 84 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 3600 zł |