49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman
LOT 95
ID: 049095

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta w burgundzie (1985)
Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 60 cm
87 x 73,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R. ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ XII ‧ 1985 ‧"