49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 95 | ID: 049095 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kobieta w burgundzie (1985) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 73 x 60 cm 87 x 73,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ R. ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ XII ‧ 1985 ‧" PRACA NIEDOSTĘPNA | |