49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 37
ID: 049037

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Bałtycka plaża (1930)
Technika:gwasz, tempera, tektura
Wymiary:23,5 x 49 cm
32 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1930"
Na odwrocie oprawy metka sklepu i oprawy obrazów S. Schmausa przy ul. Floriańskiej 25 w Krakowie.
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:9000 zł