49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 37 | ID: 049037 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bałtycka plaża (1930) |
| Technika: | gwasz, tempera, tektura |
| Wymiary: | 23,5 x 49 cm 32 x 57,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1930" Na odwrocie oprawy metka sklepu i oprawy obrazów S. Schmausa przy ul. Floriańskiej 25 w Krakowie. | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 9000 zł |