49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 40
ID: 049040

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Widok z Orłowa (1927)
Technika:gwasz, tempera, tektura
Wymiary:23,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout)
43,5 x 53 cm (z oprawą)
P.d. słabo widoczny ślad sygnatury "S Jaxa"
Datowany p.d.: "1927"