49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 40 | ID: 049040 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok z Orłowa (1927) |
| Technika: | gwasz, tempera, tektura |
| Wymiary: | 23,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout) 43,5 x 53 cm (z oprawą) |
| P.d. słabo widoczny ślad sygnatury "S Jaxa" Datowany p.d.: "1927" PRACA NIEDOSTĘPNA | |