49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 39
ID: 049039

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Noc nad wybrzeżem (1936)
Technika:gwasz, tempera, papier naklejony na tekturę
Wymiary:24,5 x 35 cm
36 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1936"
Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego.