49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 39 | ID: 049039 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Noc nad wybrzeżem (1936) |
| Technika: | gwasz, tempera, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 24,5 x 35 cm 36 x 46 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1936" Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego. PRACA NIEDOSTĘPNA | |