49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

BORYSOWSKI Stanisław

BORYSOWSKI Stanisław
LOT 75
ID: 049075

BORYSOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Krajobraz z rzeką (1939)
Technika:olej, płótno
Wymiary:62 x 70 cm
67 x 75,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "1939 Borysowski"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty
Cena wywoławcza:3200 zł
Cena uzyskana:4600 zł