49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
BORYSOWSKI Stanisław
LOT 75 | ID: 049075 |
BORYSOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krajobraz z rzeką (1939) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 62 x 70 cm 67 x 75,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "1939 Borysowski" PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty | |
| Cena wywoławcza: | 3200 zł |
| Cena uzyskana: | 4600 zł |