49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
BORYSOWSKI Stanisław
LOT 74 | ID: 049074 |
BORYSOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z pastwiskiem |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 65,5 cm 65,5 x 70,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Borysowski" PROWENIENCJA: - kolekcja rodziny artysty | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |