49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
PACIOREK Stanisław
LOT 46 | ID: 049046 |
PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Boże Ciało - przed kościołem w Woli Radziszowskiej |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 68 x 50,3 cm 88 x 68 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Paciorek" Opisany na odwrocie: "Wola Radziszowska | St. Paciorek | Kraków" | |
| Cena wywoławcza: | 4200 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |