49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław
LOT 46
ID: 049046

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Boże Ciało - przed kościołem w Woli Radziszowskiej
Technika:olej, tektura
Wymiary:68 x 50,3 cm
88 x 68 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Paciorek"
Opisany na odwrocie: "Wola Radziszowska | St. Paciorek | Kraków"
Cena wywoławcza:4200 zł
Cena uzyskana:6500 zł