49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław
LOT 47
ID: 049047

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Procesja Bożego Ciała
Technika:olej, tektura
Wymiary:48,5 x 67 cm
62 x 80,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "St. Paciorek | Modlnica"