49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
PACIOREK Stanisław
LOT 47 | ID: 049047 |
PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Procesja Bożego Ciała |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 48,5 x 67 cm 62 x 80,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "St. Paciorek | Modlnica"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |