49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 19 | ID: 049019 |
| Tytuł: | Portret mężczyzny w okularach |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 39 x 66 cm 50,5 x 77,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.g.: "Wlastimil Hofman | Bonarka" Lokalnie (śr.d.) widoczne niewielkie przetarcie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 21000 zł |