49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 19
ID: 049019

Tytuł:Portret mężczyzny w okularach
Technika:olej, tektura
Wymiary:39 x 66 cm
50,5 x 77,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.g.: "Wlastimil Hofman | Bonarka"
Lokalnie (śr.d.) widoczne niewielkie przetarcie malatury.
Cena wywoławcza:15000 zł
Cena uzyskana:21000 zł