49. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
WIERCIAK Zygmunt
LOT 67 | ID: 049067 |
WIERCIAK Zygmunt BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żydzi (1942) |
| Technika: | gwasz, akwarela, karton |
| Wymiary: | 34,2 x 24,5 cm 42,5 x 32,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Z.M. Wierciak. 942." | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 1800 zł |