49. Aukcja Dzieł Sztuki

14 października (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 49. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

WIERCIAK Zygmunt

WIERCIAK Zygmunt
LOT 67
ID: 049067

WIERCIAK Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Żydzi (1942)
Technika:gwasz, akwarela, karton
Wymiary:34,2 x 24,5 cm
42,5 x 32,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "Z.M. Wierciak. 942."
Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:1800 zł