50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
GRAMATYKA Antoni
LOT 37 | ID: 050037 |
GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Górale przy studni |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 48 x 38,5 cm 60 x 51 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "AGramatyka" | |
| Cena wywoławcza: | 5500 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |