50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

GRAMATYKA Antoni

GRAMATYKA Antoni
LOT 37
ID: 050037

GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA

Tytuł:Górale przy studni
Technika:olej, płótno
Wymiary:48 x 38,5 cm
60 x 51 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "AGramatyka"
Cena wywoławcza:5500 zł
Cena uzyskana:6500 zł