50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 94 | ID: 050094 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kontrabas (2011) |
| Technika: | akryl, olej, płótno |
| Wymiary: | 81 x 65 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2011 | E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2011 | E. DWURNIK | KONTRABAS | NR: XXIII - 445 | 4463" Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności wydany przez Fundację Edwarda Dwurnika. | |
| Cena wywoławcza: | 35000 zł |
| Cena uzyskana: | 35000 zł |