50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LOT 91
ID: 050091

Tytuł:Plac Zamkowy (2018)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:46 x 55 cm
50 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "2018 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK | PLAC ZAMKOWY | NR: XI - 885 - 7396"

Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika.
Cena wywoławcza:30000 zł
Cena uzyskana:47000 zł