50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LOT 91 | ID: 050091 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Plac Zamkowy (2018) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 46 x 55 cm 50 x 59 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "2018 | E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK | PLAC ZAMKOWY | NR: XI - 885 - 7396" Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności wydany przez Edwarda Dwurnika. | |
| Cena wywoławcza: | 30000 zł |
| Cena uzyskana: | 47000 zł |