50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

TROJANOWSKI Edward

TROJANOWSKI Edward
LOT 39
ID: 050039

TROJANOWSKI Edward BIOGRAFIA

Tytuł:Widok z klasztoru w Czerwińsku (1916)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:18,7 x 24 cm
32,5 x 36,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E. TROJANOWSKI 1916"
Opisany na odwrocie l.g: "Na tej łez dolinie - | Wszystko przeminie! | Dobromil 16-4-91."
Na odwrocie zachowana historyczna metka z salonu sprzedaży dzieł sztuki.
Na odwrocie pieczęć lwowskiego składu papierów i przyborów piśmiennych Jana Bromilskiego.
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:6500 zł