50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

ROSIŃSKI Grzegorz

ROSIŃSKI Grzegorz
LOT 99
ID: 050099

ROSIŃSKI Grzegorz BIOGRAFIA

Tytuł:"Portret kobiety" - francuskojęzyczne wydanie komiksu "Thorgal - Ponad krainą cieni" z odręcznym rysunkiem autora (1998)
Technika:ołówek, papier; druk, papier
Wymiary:28,5 x 20,5 cm
Francuskie wydanie komiksu "Thorgal", tom 5: "Au-delà des ombres", scenariusz: J. van Hamme, rysunek: G. Rosiński, Editions du Lombard, Bruxelles 1998.

Na wyklejce odręczny rysunek Grzegorza Rosińskiego przedstawiający kobietę (ołówek, papier).
Rysunek sygnowany i datowany śr.d.: "Rosiński 2001"; śr.d. dedykacja autorska.
Cena wywoławcza:7500 zł
Cena uzyskana:7500 zł