50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
ROSIŃSKI Grzegorz
LOT 99 | ID: 050099 |
ROSIŃSKI Grzegorz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | "Portret kobiety" - francuskojęzyczne wydanie komiksu "Thorgal - Ponad krainą cieni" z odręcznym rysunkiem autora (1998) |
| Technika: | ołówek, papier; druk, papier |
| Wymiary: | 28,5 x 20,5 cm |
| Francuskie wydanie komiksu "Thorgal", tom 5: "Au-delà des ombres", scenariusz: J. van Hamme, rysunek: G. Rosiński, Editions du Lombard, Bruxelles 1998. Na wyklejce odręczny rysunek Grzegorza Rosińskiego przedstawiający kobietę (ołówek, papier). Rysunek sygnowany i datowany śr.d.: "Rosiński 2001"; śr.d. dedykacja autorska. | |
| Cena wywoławcza: | 7500 zł |
| Cena uzyskana: | 7500 zł |