50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
MITORAJ Igor
LOT 80 | ID: 050080 |
MITORAJ Igor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Tindaro (1997) |
| Technika: | brąz patynowany, ed. 177/900 |
| Wymiary: | 17,2 x 5,2 x 5,5 cm |
| Sygnowany i datowany: "MITORAJ 97" Numerowany: "177/900" Na tyle (l.d.) nazwa odlewni: "venturi arte". | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |