50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

RUBCZAK Jan

RUBCZAK Jan
LOT 33
ID: 050033

RUBCZAK Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Sad w słońcu
Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 100 cm
90 x 118 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Rubczak Jan"
Opisany na odwrocie: "Jean Rubczak | 9 Campagne Premiere" Na odwrocie metka z odręcznym opisem oraz metka Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych z Salonu w 1911 roku.
Na blejtramie częściowo czytelna metka z opisem obrazu oraz pieczęć: "THE PARIS AMERICAN ART Co | 125, BOULd du MONTPARNASSE | 2, Rue Bonaparte, 2 | PARIS"
Cena wywoławcza:22000 zł
Cena uzyskana:45000 zł