50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
RUBCZAK Jan
LOT 33 | ID: 050033 |
RUBCZAK Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Sad w słońcu |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 73 x 100 cm 90 x 118 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Rubczak Jan" Opisany na odwrocie: "Jean Rubczak | 9 Campagne Premiere" Na odwrocie metka z odręcznym opisem oraz metka Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych z Salonu w 1911 roku. Na blejtramie częściowo czytelna metka z opisem obrazu oraz pieczęć: "THE PARIS AMERICAN ART Co | 125, BOULd du MONTPARNASSE | 2, Rue Bonaparte, 2 | PARIS" | |
| Cena wywoławcza: | 22000 zł |
| Cena uzyskana: | 45000 zł |