50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
KOSSAK Jerzy (pracownia)
LOT 26 | ID: 050026 |
KOSSAK Jerzy (pracownia) BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ranny ułan (1951) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 35 x 50 cm 59,5 x 64,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1951" Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 11000 zł |