50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

PANEK Jerzy

PANEK Jerzy
LOT 81
ID: 050081

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Autoportret (1971)
Technika:olej, płyta
Wymiary:27 x 20 cm
33 x 26 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany na odwrocie: "Panek | 1971"
Na odwrocie fragment szkicu twarzy.
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:4600 zł