50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
PANEK Jerzy
LOT 81 | ID: 050081 |
PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret (1971) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 27 x 20 cm 33 x 26 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany na odwrocie: "Panek | 1971" Na odwrocie fragment szkicu twarzy. | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4600 zł |