50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
MĘCINA-KRZESZ Józef
LOT 58 | ID: 050058 |
MĘCINA-KRZESZ Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dama z kolią |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 54 x 46 cm 78 x 70 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.g.: "J. Męcina Krzesz" Na odwrocie oprawy fragmentarycznie zachowana metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych (?) z 1908 roku. | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |