50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

MĘCINA-KRZESZ Józef

MĘCINA-KRZESZ Józef
LOT 58
ID: 050058

MĘCINA-KRZESZ Józef BIOGRAFIA

Tytuł:Dama z kolią
Technika:olej, tektura
Wymiary:54 x 46 cm
78 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany p.g.: "J. Męcina Krzesz"
Na odwrocie oprawy fragmentarycznie zachowana metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych (?) z 1908 roku.
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:3800 zł