50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
LESZKO Ludwik
LOT 51 | ID: 050051 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Narciarze w górach (1952) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 70 x 100 cm 75 x 104 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1952" L.g. i p.g. widoczne pojedyncze otwory w tekturze (po gwoździach?). | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |