50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

LESZKO Ludwik

LESZKO Ludwik
LOT 51
ID: 050051

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Narciarze w górach (1952)
Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 100 cm
75 x 104 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1952"
L.g. i p.g. widoczne pojedyncze otwory w tekturze (po gwoździach?).
Cena wywoławcza:3400 zł
Cena uzyskana:6000 zł