50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
ICHNOWSKI Michał
LOT 59 | ID: 050059 |
ICHNOWSKI Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dama w kapeluszu (1905) |
| Technika: | pastel, płótno |
| Wymiary: | 45 x 35 cm 58,5 x 49,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.śr.: "MIchnowski | 1905" | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 3600 zł |