50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

ICHNOWSKI Michał

ICHNOWSKI Michał
LOT 59
ID: 050059

ICHNOWSKI Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Dama w kapeluszu (1905)
Technika:pastel, płótno
Wymiary:45 x 35 cm
58,5 x 49,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.śr.: "MIchnowski | 1905"
Cena wywoławcza:3600 zł
Cena uzyskana:3600 zł