50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
STAŃKO Michał
LOT 50 | ID: 050050 |
STAŃKO Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Owce na hali |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55 x 75 cm |
| Sygnowany p.d.: "M. Stańko" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 4200 zł |