50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

STAŃKO Michał

STAŃKO Michał
LOT 50
ID: 050050

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Owce na hali
Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 75 cm
Sygnowany p.d.: "M. Stańko"
Widoczne zabrudzenie malatury.
Cena wywoławcza:3600 zł
Cena uzyskana:4200 zł