50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 8 | ID: 050008 |
WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Medytacja po modlitwie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55,5 x 75,5 cm 65,5 x 85,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "F. M. Wygrzywalski" Opisany p.d.: "Medytacja po modlitwie" | |
| Cena wywoławcza: | 15000 zł |
| Cena uzyskana: | 19000 zł |