50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

WYGRZYWALSKI Feliks Michał

WYGRZYWALSKI Feliks Michał
LOT 8
ID: 050008

WYGRZYWALSKI Feliks Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Medytacja po modlitwie
Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 75,5 cm
65,5 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "F. M. Wygrzywalski"
Opisany p.d.: "Medytacja po modlitwie"
Cena wywoławcza:15000 zł
Cena uzyskana:19000 zł