50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

KRZYŻAK Mieczysław

KRZYŻAK Mieczysław
LOT 54
ID: 050054

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Potyczka
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
64 x 83,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:7500 zł