50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 54 | ID: 050054 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Potyczka |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 64 x 83,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 7500 zł |