50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 75 | ID: 050075 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zamyślona (1985) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100,5 x 73,5 cm 112,8 x 85,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "‧ ROMAN ‧ | ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ II ‧ 1985 ‧" | |
| Cena wywoławcza: | 39000 zł |
| Cena uzyskana: | 39000 zł |