50. Aukcja Dzieł Sztuki
Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.
FABIJAŃSKI Rudolf Erazm
LOT 38 | ID: 050038 |
FABIJAŃSKI Rudolf Erazm BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zamek w Żółkwi (1888) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 27,3 x 37,5 cm 35 x 45 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Fabijański 1888" Opisany na odwrocie: "ZAMEK W ŻÓŁKWI." oraz ołówkiem "Zamek w Żółkwi" Lokalnie widoczne drobne zadrapania malatury. PRACA NIEDOSTĘPNA | |