50. Aukcja Dzieł Sztuki

16 grudnia (wtorek) 2025 - godz. 18.00

pon.-pt.: godz. 9.00-17.00

Obiekty w katalogu 50. Aukcji Dzieł Sztuki nie posiadają cen rezerwowych.

FABIJAŃSKI Rudolf Erazm

FABIJAŃSKI Rudolf Erazm
LOT 38
ID: 050038

FABIJAŃSKI Rudolf Erazm BIOGRAFIA

Tytuł:Zamek w Żółkwi (1888)
Technika:olej, tektura
Wymiary:27,3 x 37,5 cm
35 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Fabijański 1888"
Opisany na odwrocie: "ZAMEK W ŻÓŁKWI." oraz ołówkiem "Zamek w Żółkwi"
Lokalnie widoczne drobne zadrapania malatury.